Ana Sayfa Hakkımızda Yönetim Haberler Yayınlar Faaliyetler Basında TKAE Fotoğraflar İletişim
  DUYURULAR

 

6 Aralık 2017:
Enstitümüzde 15 Aralık 2017 tarihinde saat 14.00'te "Irak Türkleri" paneli düzenlenecektir. Detaylar için buraya tıklayınız..

14 Temmuz 2017:
Enstitümüzün değerli üyelerinden Prof. Dr. Nejat Diyarbekirli, 13 Temmuz 2017 tarihinde vefat etmiştir. Ailesine ve Enstitümüz üyelerine baş sağlığı dileriz.

5 Temmuz 2017:
Prof. Dr. Zeynep Korkmaz'a armağan kitabı takdim töreni ve 95. yaş günü kutlaması 5 Temmuz 2017 Çarşamba 14.00'te Enstitümüzde gerçekleştirilmiştir. Etkinliğe dair fotoğraflar için buraya tıklayınız.

 

 

  DERGİMİZ

 


ÜYELER
Abdülkadir Yuvalı
ayuvali@erciyes.edu.tr

Abdurrahman Güzel
guzel@baskent.edu.tr

Abdulkadir Donuk
donuka@istanbul.edu.tr

Ahmet.B.Ercilasun
bercilasun@yahoo.com

Ahmet Buran
aburan@firat.edu.tr

Ahmet Y.Ocak
ocak@hacettepe.edu.tr, aocak@etu.edu.tr

Altan Çetin
altanoides@yahoo.com

Bayram Kodaman
bayramkodaman@hotmail.com

Bilal Şimşir
gulgunsimsir@yahoo.com

Bilge Ercilasun
bercilasun@yahoo.com

Bilgehan Atsız Gökdağ
batsiz@yahoo.com

Bülent Gül
bulentg@hacettepe.edu.tr

Cemal Kurnaz
cemal.kurnaz@gmail.com

Cengiz Alyılmaz
calyilmaz@gmail.com

Dursun Yıldırım
dyildirm@hacettepe.edu.tr

Ekrem Arıkoğlu
arikoglu@gazi.edu.tr

Emine G.Naskali
eminenaskali@gmail.com

Enver Konukçu

Fatih Kirişçioğlu
mfatih@gazi.edu.tr

Fatih Sakallı
fsakalli@gazi.edu.tr

F.Gülay Mirzaoğla-sıvacı
gulaym@hacettepe.edu.tr

Fırat Purtaş
firatpurtas@hotmail.com

Fikret Türkmen
fikret.turkmen@ege.edu.tr

Gurer Gülsevin
gurergulsevin@gmail.com

Hakan Akça
hakca@gazi.edu.tr

Hamza Zülfikar
Hamza.zulfikar@hotmail.com

Halil İnalcık
inalcik@bilkent.edu.tr

Harun Güngör
gharun@erciyes.edu.tr

Hasan Duman
hduman@ada.net.tr

Hayati Beşirli
hayati.besirli@gmail.com

İbrahim Dilek
idilek@gazi.edu.tr

İhsan Kalenderoğlu
ihsankalender@hotmail.com

İnci Enginün
enginun@isbank.net.tr

İsa Özkan
iozkan@gazi.edu.tr

İsmail Aka
İsmail.aka@ege.edu.tr

İsmail Görkem
gorkem@erciyes.edu.tr

İsmet Çetin
icetin@gazi.edu.tr

Kâzım Y.Kopraman
kopraman@gazi.edu.tr

Kemal Eraslan
kullanmıyor

Kemal Üçüncü
kemalucuncu@gmail.com

Konuralp Ercilasun
kercilasun@gmail.com

Leyla Karahan
leylakarahan@yahoo.com

M.Bahaeddin Yediyıldız
yyildiz@hacettepe.edu.tr

Mehmet Bayraktar
bayraktarm@yahoo.com

M.Orhan Okay
kullanmıyor

Mehmet Öz
mehoz@hacettepe.edu.tr

Mehmet Özden
memetozden@yahoo.com

Metin Akar
kayilar@yahoo.fr

Murat Ersöz
mersoz@gazi.edu.tr

Musa Ş.Yüksel
musasamilyuksel@gmail.com

Mustafa Argunşah
argunsah@erciyes.edu.tr

Mustafa İsen
mustafaisen@yahoo.com

Mustafa Kafalı
kullanmıyor

Mustafa Öner
Mustafa.oner@ege.edu.tr

Muvaffak Eflatun
meflatun8@hotmail.com

Nadir Devlet
ndevlet@ticaret.edu.tr

Necati Öner
kullanmıyor

Nejat Diyarbekirli
diyarbekirli@superonline.com

Nevzat Özkan
nozkan@erciyes.edu.tr

Nezir Temur
ntemur@gazi.edu.tr

Nihat Yazılıtaş
nihaty@gazi.edu.tr

Orhan Kurtoğlu
orkurt@gazi.edu.tr, orkurt2@gmail.com

Osman F.Sertkaya
ofsertkaya@mynet.com

Osman Horata
horata@hacettepe.edu.tr

Ömer Özkan
ozkan@gazi.edu.tr

Önder Göçkün
ogocgun@pamukkale.edu.tr

Özcan Mert

Ramazan Acun
acun@hacettepe.edu.tr

Reşat Genç
Kullanmıyor

Saim Sakaoğlu
saimsakaoglu@hotmail.com

Sema B.Özönder
barutcu@humanity.ankara.edu.tr

Servet Karabağ
skarabag@gazi.edu.tr

Süleyman Hayri Bolay
shbolay@hotmail.com

Şuayip Karakaş
suayipkarakas@aydin.edu.tr

Ş.Haluk Akalın
shakalin@turk.net

Timur Kocaoğlu
tkocaoglu@ku.edu.tr

Tufan Gündüz
www.tufangunduz.com

Tuncer Baykara
baykaratuncer@hotmail.com

Tuncer Gülensoy
tgulensoy@gmail.com

Tümen Somuncuoğlu
btsomuncuoglu@yahoo.com

Umay Günay
umaygunay@turk.net

Vahit Türk
vturk@sakarya.edu.tr

Yakup Çelik
yacelik@yildiz.edu.tr

Yaşar Kalafat
yasarkalafat@gmail.com

Yavuz Akpınar
yavuz.akpinar@hotmail.com

Yılmaz Yeşil
yesil@gazi.edu.tr

Yunus Koç
yunusk@hacettepe.edu.tr

Yusuf Halaçoğlu
yhhalac@gmail.com

Yusuf Sarınay
ysarinay@etu.edu.tr

Zeki Kaymaz
zeki.kaymaz@ege.edu.tr

Zeynep Kerman
zeynepkerman@hotmail.com

Zeynep Korkmaz
Kullanmıyor